Festival dobrog Pastira

Glazbeno-molitveni susret "Dobrog pastira"

Glazbeno-molitveni susreti zborova i sastava mladih Varaždinske biskupije u povodu Svjetskog dana molitve za duhovna zvanja održavaju se redovito od 2006. godine na nedjelju Dobroga pastira u Varaždinu u organizaciji Povjerenstva za duhovna zvanja i Ureda za crkvenu glazbu Varaždinske biskupije. Domaćin je varaždinska župa sv. Fabijana i Sebastijana. Susret se svake godine održava pod novim geslom.

Biskupijski glazbeno-molitveni susreti mladih "Festival dobrog pastira" okuplja brojne mlade vjernike koje dopraćuju njihovi župnici. Susretu nazočuju i bogoslovi i sjemeništarci sa svojim odgojiteljima iz Zagreba, redovnici i redovnice, posebni gosti - Žeteoci, Čedo Antolić, Bogoslovi, Urška bend, BeDeM...

Žitna polja šušte nijema - sa kazete grupe Kyrios "Pjesma svakodnevna"

Bogoslovski bend iz Zagreba 2007. na festivalu Dobrog Pastira u Varaždinu, s kadrovima filma Isus iz Nazareta