Zlatna harfa u Štrigovi 21. 4. 2012.

Na Zlatnu harfu u  Štrigovu pozivaju nas župnik mons. Leonard Logožar, te Matej A čavničar, voditelj dječjeg zbora. Pjevačke nastupe dječjih župnih zborova iz cijele biskupije popratit će i bogato organiziran dodatni cjelodnevni program. U svom pozivu domaćini nam poručuju:

"Ove godine smo mi domaćini, župa sv. Marije Magdalene, A trigova. Festival će se održati 21. travnja 2012. godine sa početkom u 9:00 sati. Dođite očekujemo Vas raširenih ruku i otvorena srcš Program je osmišljen u tri djela. Započet će Službom riječi i nastupom dječjih zborova, nastavlja se druženjem u obližnjoj školskoj dvorani uz okrjepu te sportske igre, dok je treći dio susreta opcionalan: kupanje u tri kilometra udaljenim Toplicama sv. Martin."

Zajedničke pjesme:
Pusti mreže te (Plava pjesmarica br. 147)
Kyrie + tropi
Gospodin je pastir moj (Plava pjesmarica br. 47)
Aleluja (Plava pjesmarica br.3 - 1 kitica)
Samo reci riječ (Plava pjesmarica br.152), samo pripjev
Hvaljen budi, o Bože Kralju naš (Plava pjesmarica br. 61)
Velik si (Plava pjesmarica br. 189)

Molimo voditelje da svoje zborove prijave do 1. ožujka Uredu za crkvenu glazbu Varaždinske biskupije. Uzorak prijavnice preuzmite ovdje.

Prilog: A trigovski poziv
Letak: Program susreta, popis svih zborova