Prijave za Festival dobrog pastira

Prijave za Festival dobrog pastiraPoštovani župnici, župni vikari, redovnici, redovnice,

voditelji zborova mladih!

Svake godine naša Varaždinska biskupija obilježava Dan molitve za duhovna zvanja ili nedjelju Dobrog Pastira prigodnim Festivalom na kojem nastupaju zborovi mladih i pojedinci iz župa Varaždinske biskupije.

Festival će se održati četvrte vazmene nedjelje, 15. svibnja 2011. u 16.00 u crkvi Dobrog Pastira u Varaždinu.

Tema je susreta vjera. Kako se u povodu ludbreške obljetnice prisjećamo svećenika koji je za vrijeme mise posumnjao u prisutnost pravog Isusovog tijela, te je na čudesan način potpomognuta njegova vjera, na Dan molitve za duhovna zvanja naše pjesme mogu tematizirati molitvu za vjeru, citirati biblijske ispovijesti vjere, ili biti izričaj vjere u Euharistijsku prisutnost Gospodina.

Ovaj Festival nije za zborove odraslih ili dječje zborove!

Prijave izvođača i njihovih pjesmi, traje do Velikog četvrtka (21. 04. 2011.) mo Anđelku Igrecu na mail glazba@biskupija-varazdinska.hr

Pjesme moraju biti autorske.

Potaknite stoga zborove mladih svojih župa da se prijave na Festival da tako pjesmom molimo i slavimo Gospodina.

Neka Gospodin blagoslovi svaki Vaš rad u pastoralu duhovnih zvanjš

vlč. Siniša Dudašek